CO VÁM NABÍZÍM

Soukromé lekce

Čas, který patří jen vám

Soukromé lekce jsou ideální možností pro ty z vás, kteří nemají předešlé zkušenosti s jógou. Čekají vás od základu vedené lekce, kde zaměříme plnou pozornost na prováděné pozice, vysvětlíme si základní pojmy a seznámíme se s principy jógy. Pokud již máte zkušenosti s praktikováním jógy, doladíme techniku do dokonalosti, naučíme se plynule přecházet z jednotlivých pozic, poznáme oblasti meditací, dechových technik a jógové terapie.

Soukromé lekce jsou zážitek, kdy je veškerá pozornost zaměřena pouze na vás. Lekce stavím tak, aby byly šité na míru a vše přizpůsobím podle vás. Nabízím také soukromé lekce formou on-line přenosů, kdy se sejdeme na podložce v předem domluvený čas.

CENA: 800 Kč / 60 min

O józe

NABÍZENÉ Styly jógy

POWER jóga

Dynamický styl jógy, zaměřený na prohřátí, protažení a posílení celého těla, kdy postupnou praxí dochází k formování postavy a nabývání síly vnitřní i fyzické. Power jóga dokáže motivovat k maximálnímu výkonu. V závěru lekce si dopřejeme zasloužený klid a uvolnění v relaxaci.

HATHA jóga

Hatha jóga je harmonizující styl praxe, kdy je kladen důraz na perfektní provedení pozic, jejich prodýchání a nalezení vnitřního klidu v každé jednotlivé ásaně. Lekce probíhají v mírném tempu, máme dostatek času na jemné prohřátí a zvýšíme pružnost těla.

JIN jóga

Jin jóga je zaměřena na uvolnění pojivových tkání a fascií. Uklidňuje tělo i mysl, obnovuje životní energii a pomáhá nám vypořádat se s každodenním stresem. Jedná se o klidný a relaxační styl jógy, kde je dostatečný prostor pro celkové vnitřní uvolnění.

Jóga pro těhotné

Jemné cvičení, které pomáhá najít stabilitu v postupně se měnícím těle. Jógové pozice přizpůsobené pro těhotné pracují především s oblastí pánve a kyčlí, zaměřují se na správné postavení páteře. Praxe je doplněna o techniky dýchání a uvolnění, které využijete v těhotenství i při porodu.

„PRAXE JÓGY JE ROZPOMENUTÍ SI, KDO DOOPRAVDY JSME.“ (Sharon Gannon)