CO VÁM NABÍZÍM

Soukromé lekce

Čas, který patří jen vám

Soukromé lekce jsou ideální možností pro ty z vás, kteří nemají předešlé zkušenosti s jógou. Čekají vás od základu vedené lekce, kde zaměříme plnou pozornost na prováděné pozice, vysvětlíme si základní pojmy a seznámíme se s principy jógy. Pokud již máte zkušenosti s praktikováním jógy, doladíme techniku do dokonalosti, naučíme se plynule přecházet z jednotlivých pozic, poznáme oblasti meditací, dechových technik a jógové terapie. Velmi ráda vám budu stát po boku na vaší cestě.

Soukromé lekce jsou zážitek, kdy je veškerá pozornost zaměřena pouze na vás. Lekce stavím tak, aby byly šité na míru přímo pro vás a přizpůsobím vše podle vašich přání a možností. Na místě a času se vždy domluvíme. Nabízím také soukromé lekce formou on-line přenosů, kdy se virtuálně sejdeme na podložce v předem domluvený čas.

CENA SOUKROMÉ LEKCE:

800 Kč / 60 minut

O józe

NABÍZENÉ Styly jógy

POWER jóga

Dynamický styl jógy, zaměřený na prohřátí, protažení a posílení celého těla, kdy postupnou praxí dochází k formování postavy a nabývání síly vnitřní i fyzické. Power jóga dokáže motivovat k maximálnímu výkonu. V závěru lekce si dopřejeme zasloužený klid a uvolnění v relaxaci.

HATHA jóga

Hatha jóga je harmonizující styl praxe, kdy je kladen důraz na perfektní provedení pozic, jejich prodýchání a nalezení vnitřního klidu v každé jednotlivé ásaně. Lekce probíhají v mírném tempu, máme dostatek času na jemné prohřátí a zvýšíme pružnost těla.

JIN jóga

Jin jóga je zaměřena na uvolnění pojivových tkání a fascií. Uklidňuje tělo i mysl, obnovuje životní energii a pomáhá nám vypořádat se s každodenním stresem. Jedná se o klidný a relaxační styl jógy, kde je dostatečný prostor pro celkové vnitřní uvolnění.

Jóga pro těhotné

Jemné cvičení, které pomáhá najít stabilitu v postupně se měnícím těle. Jógové pozice přizpůsobené pro těhotné pracují především s oblastí pánve a kyčlí, zaměřují se na správné postavení páteře. Praxe je doplněna o techniky dýchání a uvolnění, které využijete v těhotenství i při porodu.

„PRAXE JÓGY JE ROZPOMENUTÍ SI, KDO DOOPRAVDY JSME.“ (Sharon Gannon)