NĚCO MÁLO O MNĚ

MÁ JÓGOVÁ CESTA

Jmenuji se Nikola Janoviak a jsem certifikovaná lektorka jógy. 

Jóga mě provází životem již více než deset let. Nejdříve pro mě byla jóga pouhou pohybovou aktivitou, postupně jsem nabývala na síle a klidu v pozicích, učila se pracovat se svém těle, našla kouzlo meditací, dýchacích technik, jógové terapie a celkové napojení se na sebe sama. 

S pravidelností praxe na podložce přicházela větší touha poznání a učení, až jsem si uvědomila, že chci jógou žít a předávat jí ostatním. Nabízím lekce dynamického typu jako Power jóga, harmonizující Hatha jóga, relaxační Jin jóga a jógu se zaměřením pro těhotné a po porodu. Na všechny tyto styly jógy jsem absolvovala certifikované kurzy.

Je možné se potkat na skupinových lekcích v Pacově nebo v Pelhřimově, kde vedu lekce dynamické i relaxační.  Nabízím také lekce soukromé, kde společně nacházíme kouzlo jógy od základů, pilujeme techniku pozic a věnujeme si čas a prostor podle svých představ.

Nově nabízím i možnost praktikování on-line. Dopřejte si svůj čas na podložce v délce a stylu, které vám tělo a okolnosti dovolí.

Získané certifikace

  • 2023 – Praktická aromaterapie, Nobilis Tilia
  • 2022 – Principy zdravého pohybu v józe, Yoga Karlín
  • 2021 – Gravid jóga a jóga po porodu, Gravid jóga
  • 2021 – Jóga pro těhotné, FISAF
  • 2021 – Jin jóga, Yoga 4 everybody
  • 2000 – RYT 200 Certifikovaný kurz instruktora jógy – Power a Hatha jóga, Power Yoga Akademie

„UČ TO, CO PRAKTIKUJEŠ A PRAKTIKUJ TO, CO UČÍŠ.“ (Sharon Gannon)